Odesílání...

 

Načítání...

Úřední hodiny:   PO:  7:30 - 11:30, 12:30 - 17:00  /  ST:  7:30 - 11:30, 12:30 - 17:00

Hlášení rozhlasu

RozhlasNa tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 22. 11. 2021

Kruh přátel hudby v Bludově zve na unikátní kytarový koncertní projekt kytaristy a skladatele Štěpána Raka a jeho syna Jana Matěje Raka. Koncert se bude konat v sobotu 27. listopadu od 16 hodin v Kulturním domě Bludov. V programu zazní kromě klasické hudby i kytarové úpravy písní Jaroslava Ježka. Vstupné činí 70 Kč.

 -------------------

Obec Bludov srdečně zve občany na slavnostní představení Březinova betlému v Kulturním domě Bludov v neděli 28. listopadu od 15 hodin. Třímetrový betlém bude vystavený v patře kulturního domu. Jeho prvnímu uvedení na veřejnosti požehná duchovního bludovské farnosti magistr Otto Sekanina. Akce proběhne za přítomnosti starosty obce Bludov Ing. Pavla Stona a majitele betlému Dušana Březiny. Betlém bude v kulturním domě vystavený až do 6. ledna 2022.

 ------------------

Obec Bludov dále zve na první adventní koncert v neděli 28. listopadu v 17 hodin v kostele sv. Jiří. V programu vystoupí sbor Motýli Šumperk pod vedením sbormistryně Heleny Stojaníkové. Vstupné je dobrovolné, výtěžek bude věnován na dobročinné účely.

Všechny akce se budou konat v souladu s aktuálními vládními nařízeními.

 

Vložil(a): Hana Činková

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

Odebírat hlášení místního rozhlasu e-mailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.

E-mail pro hlášení rozhlasu
Ověření - kolik je 7 + 2

Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.

ADRESA A KONTAKT OBCE BLUDOV

Obecní úřad Bludov
Jana Žižky 195
789 61 Bludov

Email:
podatelna@ou.bludov.cz
(oficiální podání)
info@ou.bludov.cz

ID datové schránky:
sa8bfg9

IČ: 00302368     
DIČ: CZ00302368

Bankovní spojení:     
Česká spořitelna, a.s., Šumperk

Číslo účtu: 1905607389/0800 (příjmový účet obce)

Portál veřejné správyPolicieOtevřeteEvropská databankaEpusa.czJeseníkyMěsta obceCzech pointBlind friendly

Copyright (c) 2020 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Netsimple.