Odesílání...

 

Načítání...

Úřední hodiny:   PO:  7:30 - 11:30, 12:30 - 17:00  /  ST:  7:30 - 11:30, 12:30 - 17:00

Hlášení rozhlasu

RozhlasNa tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 30. 11. 2022

Sbor pro občanské záležitosti Bludov zve v sobotu 3. prosince od 14 hodin na tradiční Mikulášskou besídku pro seniory. V programu vystoupí mimo jiné Petra Černocká a Jiří Pracný. K poslechu i tanci zahraje Veselá dvojka. Součástí akce je pohoštění. Bludovští senioři mají vstup zdarma, mimo bludovští zaplatí 50 korun.

 

V neděli 4. prosince se v Kulturním době Bludov uskuteční Mikulášská besídka pro děti ve spolupráci s ochotnickým divadelním souborem Blud v tyátru. Od půl třetí se budou konat zábavné soutěže pro děti, a nakonec přijde i Mikuláš s nadílkou. Chybět nebude čertí diskotéka a speciální čertí nabídka v kavárně Kafe Bludov. Vstupné je 20 korun.

 

Obec Bludov zve na druhý adventní koncert v kostele svatého Jiří v neděli 4. prosince od 17 hodin. V programu vystoupí vokální kvintet Ensemble Frizzante. Návštěvníci uslyší adventní písně z celé Evropy. Dobrovolné vstupné putuje na podporu služby domácí hospicové péče Charity Šumperk.

 

 

Vinný sklep Pod radnicí Bludov vás zve na druhou adventní neděli 4. prosince od 16 hodin ke sklípku. Společné setkání doprovodí akustické vystoupení kapely The Reason. Připraveno bude bohaté občerstvení. Těšit se na vás budou pořadatelé.

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

Odebírat hlášení místního rozhlasu e-mailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.

E-mail pro hlášení rozhlasu
Ověření - kolik je 7 + 2

Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.

ADRESA A KONTAKT OBCE BLUDOV

Obecní úřad Bludov
Jana Žižky 195
789 61 Bludov

Email:
podatelna@ou.bludov.cz
(oficiální podání)
info@ou.bludov.cz

ID datové schránky:
sa8bfg9

IČ: 00302368     
DIČ: CZ00302368

Bankovní spojení:     
Česká spořitelna, a.s., Šumperk

Číslo účtu: 1905607389/0800 (příjmový účet obce)

Portál veřejné správyPolicieOtevřeteEvropská databankaEpusa.czJeseníkyMěsta obceCzech pointBlind friendly

Copyright (c) 2020 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Netsimple.

Tato stránka využívá pouze technické cookies pro správnou funkčnost webových stránek. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.