Odesílání...

 

Načítání...

Úřední hodiny:   PO a ST:  7:30 - 11:30, 12:30 - 17:00

Hlášení rozhlasu

RozhlasNa tomto místě pravidelně zveřejňujeme hlášení místního rozhlasu v Bludově. Hlášení je pracovníky obecního úřadu vytvářeno vždy na aktuální pracovní týden. V jeho průběhu však obvykle dochází k jeho aktualizaci, případně doplnění. Níže je zobrazeno vždy poslední aktuální hlášení s tím, že hlášení v rámci jednoho týdne mohou být ze značné části podobná. Je možné také zobrazit několik hlášení z minulosti. Ceník a pravidla hlášení si můžete přečíst zde

Poslední hlášení místního rozhlasu ze dne 24. 05. 2023

Obec Bludov srdečně zve občany na veřejnou prezentaci návrhů interiéru kaple svatého Kříže v Bludově.  Prezentace se koná dnes v 18 hodin v kinosále kulturního domu. Své návrhy představí tři oslovení autoři zaměření na architekturu, památkovou péči  či výtvarnictví. Po prezentaci proběhne diskuze s autory.

 Obec Bludov zve na vernisáž nové výstavy v Galerii Adolfa Kašpara. Nově se představí AltvaterPohledy Filipa Raifa, pohlednice osobností z Jesenicka. Slavnostní akce se bude konat v sobotu 27. května v 15 hodin. Občerstvení zajištěno.

 Kruh přátel hudby Bludov pořádá v neděli 28. května koncert hudebního tělesa Trio Bel Canto s pořadem Lístky do památníku. Koncert se bude konat v kinosále kulturního domu od 14 hodin. Vstupné činí 70 korun.

Kavárna bludovských lázní vás srdečně zve na hudební podvečer, který se koná zítra, ve čtvrtek 25. května od 18 do 21 hodin. Nejen k poslechu, ale třeba i k tanci zahraje živá hudba. Využít můžete také běžné nabídky občerstvení lázeňské kavárny. Přijďte si zpestřit čtvrteční podvečer. Na vaši návštěvu se těší pořadatelé.

Vložil(a): Gabriela Flašarová

Archiv posledních 3 hlášení místním rozhlasem v Bludově

Odebírat hlášení místního rozhlasu e-mailem

Pomocí této funkce si na Vaši emailovou adresu můžete nechat zasílat hlášení místního rozhlasu. Přihlášení provedete níže zadáním emailové adresy a stisknutím tlačítka Chci odebírat hlášení místního rozhlasu.

E-mail pro hlášení rozhlasu
Ověření - kolik je 7 + 2

Odebírat hlášení místního rozhlasu můžete kdykoliv přerušit skrze odkaz, který je umístněn v mailu pod každým zaslaným hlášením místního rozhlasu.

ADRESA A KONTAKT OBCE BLUDOV

Obecní úřad Bludov
Jana Žižky 195
789 61 Bludov

Email:
podatelna@ou.bludov.cz
(oficiální podání)
info@ou.bludov.cz

ID datové schránky:
sa8bfg9

IČ: 00302368     
DIČ: CZ00302368

Bankovní spojení:     
Česká spořitelna, a.s., Šumperk

Číslo účtu: 1905607389/0800 (příjmový účet obce)

Portál veřejné správyPolicieOtevřeteEvropská databankaEpusa.czJeseníkyMěsta obceCzech pointBlind friendly

Copyright (c) 2020 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Netsimple.

Tato stránka využívá pouze technické cookies pro správnou funkčnost webových stránek. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.