Odesílání...

 

Načítání...

Úřední hodiny:   PO:  7:30 - 11:30, 12:30 - 17:00  /  ST:  7:30 - 11:30, 12:30 - 17:00

Festival dechových hudeb

O oblíbený festival jeho příznivci ani v letošním roce nepřijdou. Pořádající dechová hudba Bludověnka všechny srdečně zve v sobotu 25.6.2022 na přehlídku dechových hudeb do Bludova. Akce se koná ve sportovním areálu hasičské zbrojnice v Bludově od 13 hodin, a to za každého počasí. K poslechu a tanci zahraje oblíbená slovácká kapela Vacenovjáci, Moravská Veselka ze Sušic u Přerova a domácí Bludověnka. Celým odpolednem provede návštěvníky slovem oblíbený moderátor a zpěvák Karel Hegner.

Pořadatelé zvou příznivce dechové hudby již tradičně na bohaté občerstvení.

Dechová hudba Bludověnka působí v lázeňské obci Bludov u Šumperka. Za dobu svého trvání kapela spolupracovala s mnoha absolventy hudebních škol a konzervatoří, díky čemuž se dnes svými výkony řadí mezi špičkové kapely svého žánru. Během své 20leté činnosti vydala kapela několik hudebních a DVD nosičů, působí také často v mediální oblasti a postupem času si získala své stálé příznivce a posluchače. Velice oblíbený a navštěvovaný je tradiční Festival dechových hudeb v Bludově, který pořádá každoročně DH Bludověnka ve spolupráci s obcí Bludov, v r. 2022 se koná již jeho  5.ročník.

V současné době kapelu tvoří 13 muzikantů doplněných o zpěváky Annu Dostálovou, Kristýnu Divošovou, Aleše Peče, Petra Dostála a Jana Večeře. Bludověnka účinkuje na koncertech, městských a obecních slavnostech, plesích, zábavách a dalších kulturních a společenských akcích. Je také zvána na prestižní festivaly dechových hudeb a častokrát vystupovala i v zahraničí. Bohatý repertoár tvoří vedle klasického žánru i písně moravského Slovácka, hanáckého regionu, ale i skladby taneční, doplněný také o vlastní hudební tvorbu.

Bližsí info o akci naleznete na webových stránkách www.bludovenka.cz.

Těšíme se na Vás 25.6.2022 na festivale dechových hudeb v Bludově.

Festival dechových hudeb

Zpět na kalendář akcí >>

ADRESA A KONTAKT OBCE BLUDOV

Obecní úřad Bludov
Jana Žižky 195
789 61 Bludov

Email:
podatelna@ou.bludov.cz
(oficiální podání)
info@ou.bludov.cz

ID datové schránky:
sa8bfg9

IČ: 00302368     
DIČ: CZ00302368

Bankovní spojení:     
Česká spořitelna, a.s., Šumperk

Číslo účtu: 1905607389/0800 (příjmový účet obce)

Portál veřejné správyPolicieOtevřeteEvropská databankaEpusa.czJeseníkyMěsta obceCzech pointBlind friendly

Copyright (c) 2020 - 2019 Obec Bludov. Stránky vytvořil a spravuje Netsimple.

Tato stránka využívá pouze technické cookies pro správnou funkčnost webových stránek. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.